Верифікований профіль
6
Місяців досвіду
5
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
22
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1584
Останній візит на сайт
сьогодні
Ваш надійний партнер у сфері нерухомості. Працюю на результат і довгострокову співпрацю.

Продаж квартир (2)

  • RITM. home
    92 700 $
    869 $/м²

    Тараса Шевченка вул., (Будинок 4)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА
    ЖК Квартал Краківський
    3 кімнати
    107 / 59 / 26 м²
    поверх 4 з 9
    2025 рік побудови
    сьогодні
    3-к квартира 106 м² | ЖК Квартал Краківський | індивідуальне планування | без комісії Продаж просторої 3-кімнатної квартири від власника по переуступці в ЖК Квартал Краківський. 4 поверх з 9, секція А (вже збудована). Здача комплексу — 2 кв. 2026. Загальна площа: 106,6 м² + тераса ~9 м² Кухня-студія: 26 м² 2 спальні: по 18 м² Вітальня: 22,6 м² Є гардероб, велика ванна та просторий передпокій. Квартира виконана за індивідуальним проєктом: площа збільшена за рахунок кладовки та коридору (все узаконено) у подарунок — повний дизайн-проєкт з кресленнями та візуалізаціями Вже зроблено: тепла підлога (кухня, коридор, санвузол) теплоізоляція підлоги розводка води та опалення електрика на 10 кВт...
    Рієлтор
  • RITM. home
    69 150 $
    1 064 $/м²

    Ключний пров., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА
    Житловий квартал КАСКАД-ЯРКО
    2 кімнати
    65 / 25 / 22 м²
    поверх 3 з 9
    2026 рік побудови
    сьогодні
    Продаж двокімнатної квартири в першій черзі ЖК «Каскад-Ярко». Загальна площа становить 62.9 кв.м, а простір всередині розпланований максимально ефективно для комфортного проживання. Головною перевагою цього планування є велика кухня-вітальня на 22 квадрати, яка дозволяє організувати повноцінну зону для відпочинку та прийому гостей. Дві окремі спальні мають правильну форму, також передбачено роздільний санвузол та простору засклену лоджію. Важливий момент щодо комплектації: котел вже включений у заявлену вартість квартири, тому додаткових витрат на його придбання у вас не буде. Сам комплекс знаходиться в одному з найбільш розвинених районів Івано-Франківська. У пішій доступності розт...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість